چطور مشتریان بیشتری داشته باشیم؟
1397/05/16

مدیریت فروش و کسب مشتریان بیشتر با CRM

مدیریت فروش و CRM در ERP

 

برای کسب مشتری­های بیشتر و حفظ آن­ها، تجارت شما نیاز به یک بینش کامل نسبت به روابط با مشتریان دارد، حتی اگر تیم فروش شما به خوبی کار خود را انجام می­دهد. در نتیجه درخواست­ها برای پشتیبانی از فروش در سیستم­های ERP بالا است.

     بوسیله نرم افزار های سایان شما می­توانید به راحتی پروسه­ های فروش از قیمت گذاری گرفته، کنترل سفارش تا پیش­بینی و هشدارهای زود هنگام سیستم را مدیریت کنید. شما می­توانید خطاها را کاهش بدهید و جهت روندها را در همان مراحل اولیه متوجه شوید و بصورت داینامیک برنامه­ریزی کنید و محاسبات را به طور دقیق انجام بدهید.

 

 

چرخش 180 درجه­ای در زمینه فروش

 

     فانکشن­های فروش کاملا در ERP ادغام شده و تمام اطلاعات مربوط و لازم درباره مشتری­های بالقوه و موجود را بصورت متمرکز به ما می­دهد، که شامل جزئیات قراردادها، درخواست­ها، تاریخچه درخواست­ها و مکاتبات و همچنین اسنادی است که بوسیله سیستم مدیریت اسناد abas آرشیو شده است، می­باشد. این بیشترین شفافیت و شخصی­سازی را از فرصت اولیه تا مرحله فروش، از اولین قرارداد تا آخرین پشتیبانی فروش را تضمین می­کند. تنها با چند کلیک موس شما می­توانید وضعیت و اولویت پروژه­های فروش جاریتان را چک کنید و در صورت نیاز آن­ها را تغییر بدهید. با استفاده از CRM سیارشما می­توانید تمام این کار­ها را در حال حرکت انجام بدهید.

     BI (هوش تجاری) به شما گزارشات BI برای CRM را می­دهد. این یک پایه برای ارزیابی، فعالیت­های فروش شما و بهینه­سازی­های بیشتر است.

SayanBusiness
نظرات
بخش بعدی بخش قبلی

توسعه و توزیع محصول

توسعه ی محصول به معنی ارتباط برقرار کردن با مشتری است و...

ادامه مطلب

مدیریت قیمت در برنامه ریزی بازاریابی

می توان گفت تعیین قیمت یکی از حساس ترین مراحل بازاریابی است...

ادامه مطلب

فاز تاکتیکال در برنامه ریزی بازاریابی

این چهار اصل به عنوان بازاریابی"چهارP " شناخته می شوند. برای داشتن...

ادامه مطلب