مدیریت یکپارچه
1397/05/15

چگونگی مدیریت یکپارچه با نرم افزار ERP سایان بیزینس

برای کمپانی های تولیدی امروزی، تجارت بطور فزاینده‌‌ای به یک امر بسیار مهم تبدیل شده است: تلاش برای بالانس کردن فشارهای تجاری پیچیده مانند خالی کردن هرچه سریعتر انبارها و ارائه دادن بهتر خدمات به مشتری با درخواست‌‌های پیش‌‌بینی نشده و یا برونسپاری جهانی که همراه با افزایش مقررات انطباق شده است.
    این تمام ماجرا نیست. هنگامی که کمپانی‌‌های معمول را نگاه می-کنید می‌‌بینید که آنها مجبور هستند. سیستم‌‌هایی را که بر روی پلتفرم‌‌های متفاوت و بر روی سایت‌‌ها مجزا اجرا می‌‌شوند را مدیریت کنند و در این حال این کار را باید در بازارهای جهانی که می‌‌تواند بسیار غافلگیر کننده باشد، باید انجام دهند.
    هنگامی که شرکت‌‌ها با این مشکلات رو به رو می‌‌شوند در بسیاری از موارد به سمت برنامه‌‌ریزی منابع تجاری ERP  چرخش می‌‌کنند. نرم-افزار ERP این قدرت را دارد تمام پروسه‌‌های تجاری در دپارتمان‌‌ها را در یک سیستم اطلاعاتی واحد ادغام کند.
    هماهنگی برتر می‌‌تواند به معنی هزینه کمتر برای کنترل انبار، تولید و مدیریت باشد و دسترسی بهتر به اطلاعات به این معنی است که مدیریت به اطلاعات جزئی هم دسترسی دارد که می‌‌تواند در تصمیم‌‌گیری‌‌ها به آن‌‌ها کمک کند.

 


 ERP  کارخانه‌‌ها را به نرم‌‌افزارهای تجاری موثر از لحاظ مالی و انعطاف‌‌پذیر که باعث بهبود در دپارتمان‌‌ها و پروسه‌‌های تجاری کلیدی می‌‌شود مجهز می‌‌کند. همچنین اجازه قابلیت انجام کارهای سراسری و تغییر پیکربندی سریع برای پشتیبانی از تغییرات انجام شده در تولید و پروسه‌‌ها تجاری را می‌‌دهد.
    بر اساس نرم‌‌افزار قدیمی شما، مهارت‌‌های تولید که برای تجارت مورد نظر و توابع مشخص تجاری برای قسمت‌‌های مختلف است را شامل می‌‌شود.
    بسیاری از کمپانی‌‌ها منابع و مهارت‌‌های موجودشان برای پیاده-سازی ERP کافی نیست. به همین خاطر است که سایان بیزینس سرویس‌‌هایی مخصوص طراحی کرده برای کمک به شما پیشنهاد می‌‌دهد. برای پیاده‌‌سازی صحیح و کارا یک ERP نیاز به ادغام دقیق پلتفرم‌‌ها و پایگاهای‌‌داده است که این مهم براورده گشته.
    سایان بیزینس نرم‌‌افزار پیشرو برای ادغام است و به تغییر شکل کمپانی شما به یک محیط تجاری الکترونیک کمک می‌‌کند. آن را با سیستم های مدیریت اطلاعات پیشرفته برای هزینه کمتر و کارایی بالاتر پایگاه‌‌داده ترکیب کرده که این مورد نیاز، شرکت های ترقی‌‌خواه است.
 

SayanBusiness
نظرات

توسعه و توزیع محصول

توسعه ی محصول به معنی ارتباط برقرار کردن با مشتری است و...

ادامه مطلب

مدیریت قیمت در برنامه ریزی بازاریابی

می توان گفت تعیین قیمت یکی از حساس ترین مراحل بازاریابی است...

ادامه مطلب

فاز تاکتیکال در برنامه ریزی بازاریابی

این چهار اصل به عنوان بازاریابی"چهارP " شناخته می شوند. برای داشتن...

ادامه مطلب