ERP سنگ بنای تجارت

ERP سنگ بنای تجارت

به چه پلتفرمی نیاز دارید؟


یک سیستم ERP سنگ بنای تجارت شما است، طبیعتا به یک پلتفرم نیاز دارید که امنیت و کارایی آن را تضمین کند. سایان بیزینس سرورهایی که موارد بالا را به شما تضمین بدهد برای پشتیبانی از هر سایزی از  ERP  به شما پیشنهاد می¬دهد.
    برای استفاده به سرعت از مزیت¬ها و استفاده کامل از پتانسیل سیستم¬ ERPتان، شما نیاز به مهارت¬هایی دارید که، در سرتاسر شرکت-تان استفاده کنید. یا اینکه این مهارت¬ها را منتقل کنید، سرویس¬های پیاده¬سازی سایان بیزینس برای ERP  به شما برای پیاده¬سازی بهینه کمک می-کند.
یک تیم مشاوره تولید با تجربه از شرکت نرم افزاری سایان می¬تواند به شما در گرفتن تصمیم صحیح برای آینده شرکت¬تان کمک کند، و همچنین به شما کمک می¬کنند تا به نتایج تعیین شده در زمان و بودجه تعیین شده برسید. سایان بیزینس  و Infor شرایطی را برای شما ایجاد می¬کنند تا به سرعت پیاده¬سازی را انجام دهید، همچنین خطرات را کاهش می¬دهند.
    هنگامی که شما از نرم¬افزار  ERP  برروی سرورهای سایان بیزینس و سیستم¬های ذخیره¬سازیش استفاده می¬کنید، نتیجه یک ترکیب پایدار از کارایی و انعطاف¬پذیری است که به شما در دست یافتن سریع به اهداف تجاری و صرفه¬جویی مالی کمک می¬کند.

 


    رقابت فوق¬العاده شدید در تجارت برپایه¬های، تدارکات کارا، حاشیه¬های مالی بهینه شده و مدیریت یکپارچه توزیع کننده¬ها و خطاها می¬باشد. چرخه کامل فروش از تولید تا فروش و تسویه حساب و مجموعه-ها نیاز به ساده¬سازی برای تیم جهت پیاده¬سازی دارد. پروسه ادغام و ارتباطات در طول سازمان، مورد چالش برانگیز برای تابع سازی است.
نرم افزار سایان بیزینس با توابع مخصوص به مدال¬های خود و گزارش¬دهی در لحظه به شما در زمینه سودآوری کمک خواهد کرد.
نکات برجسته محصول
•    مدیریت و مشاهده محل/انبار/bin-based inventory در لحظه
•    مدیریت و کنترل  پروسه از گرفتن سفارش مشتری تا انجام فرآیندهای تحویل آن
•    مدیریت قراردادهای حمل و نقل
•    پشتیبانی از چند واحد پولی بصورت همزمان
•    پشتیبانی از چند واحد اندازه¬گیری، بطور مثال خرید در کیلوگرم و فروش به تعداد
•    آنالیز رقبای شما و تنظیم فروش براساس آن
•    گروه¬بندی آیتم¬ها و مشتری¬ها براساس قیمت
 


نظرات
ارسال نظر